Ceník

Jednoduchost…

Chtěl jsem, aby byl ceník mých služeb, co možná nejpřehlednější, a aby se vám v něm dobře pohybovalo. V minulosti jsem nabízel tři hlavní balíčky, od toho jsem se ale rozhodl upustit. Dnes tedy o několik málo řádků níže můžete najít pouze cenu sloužící jako orientační bod na rozsáhlé mapě možností. Když mi prostřednictvím formuláře napíšete, zašlu vám kompletního průvodce všemi službami, které nabízím. A nebojte, nejedná se o vyčerpávající čtení, nýbrž o předvedení možností, a to v plné parádě! Vše spolu poté na osobní schůzce doladíme podle vašich představ. Nenechte se proto ve vaší fantazii vůbec limitovat! 😉

Ceník 2024

Svatební fotografování v rozsahu 8h začíná na 7900,-


*Pro více informací a přesnější cenový odhad mě kontaktujte prostřednictvím stručného formuláře.

KONTAKT

V pěti krocích, bez starostí

1.

Líbí se vám moje filozofie? Napište mi pomocí rychlého kontaktního formuláře. Do své zprávy zahrňte všechno, co si od svého dne z pohledu fotek představujete. Můžete být struční, ale nebojte se ani rozepsat. Vždycky, když dostanu zprávu od nadšených klientů se nemůžu dočkat je poznat!

2.

Já, až vaši poptávku obdržím, “nasaju” všechen váš entuziasmus a ve své odpovědi vám zašlu podrobnější informace (přesnější cenový odhad atd.) společně s návrhem termínu předsvatební schůzky. A tu samozřejmě můžeme uskutečnit i online!

3.

Jupí! Domluvili jsme se na společném setkání! Na tom se trochu víc poznáme, vy se můžete zeptat na cokoliv, co vás napadne a já si začnu dotvářet představu toho, jaký styl fotek vám bude nejvíc slušet!

4.

Je to tu, den svatby! Přijíždím radši dřív a okamžitě se začínám seznamovat s prostředím, hlavně pak vašimi přáteli a rodinou. Nechci být onen “narušitel” atmosféry, a tak se snažím, aby mě vaši hosté brali jako součást oslavy. Rád se stavím do role známého, zařizující důležitou část dne – fotky. Není nic lepšího, než zachycovat všechny ty momenty a zároveň si se všemi užívat den!

5.

Už se nemůžete dočkat na hotové fotky! Je mi to jasné :). Vždy se snažím doručit pár fotek už několik dní po svatbě, jako takovou malou ochutnávku. Do maximálně 2 týdnů pak budou všechny zbylé u vás!

FAQ

Jak fungují platba, zálohy atd.?

Po vyplnění předběžné registrace na mém webu bych se s vámi moc rád setkal, trochu víc vás poznal a dále probral detaily vašeho dne osobně. Pokud si mě zvolíte za svého svatebního fotografa, potvrdíte svoji rezervaci zálohou 5000Kč.

Zbytek částky se pak doplácí 2 týdny před svatbou.  

Probíhá nějaká předsvatební schůzka?

Moc rád bych vás před dnem D potkal osobně. Potvrdíme si tak zda jsme na stejné vlně a ujasníme si detaily. Zde se taky budete moct zeptat na všechno, co vás zajímá a co zařídí, že se v onen den budete cítit skutečně bezstarostně. Schůzka běžně vychází na nějakou půl hodinu a pokaždé všichni odcházíme ještě více natěšení! Osobní setkání má za úkol zaručit, že svému fotografovi budete plně důvěřovat, a že vám bude příjemné ho na své svatbě mít.

Jste-li ze vzdálenějších končin světa :), je samozřejmě možné naplánovat video hovor. Jakýkoli kontakt z očí do očí je přece jenom pro obě strany vždy více vypovídající a poznáme se tak lépe než po telefonu.

Je možné “mít” i druhého fotografa?

Přestože v naprosté většině případů fotografuji celou akci sám, pokud pořádáte opravdu velkou svatbu (100+ hostů), je rozšíření balíčku i o druhého fotografa určitě dobrý nápad. Bude-li pro vás však dvojité pokrytí znamenat větší klid v duši během vašeho dne, pak mi vaše přání při tvoření registrace rozhodně neváhejte sdělit i u menších svateb.

Nabízíte i video?

Ke každému z balíčků je zajisté možné přidat i služby kameramana. Ten za celý den vytvoří 2-4 minutové highlight video plné nádherných záběrů z vašeho dne. Kameraman pak bude na místě po celou dobu mé (fotografovy) přítomnosti. Cena balíčku se v danou chvíli zdvojnásobí.

Lze prodloužit vaši přítomnost “na place”?

Pokud byste se pro prodloužení rozhodli, můžete mi to sdělit buď dopředu mailem, nebo případně i v den vašeho obřadu. Vždy si pro vás ale automaticky vyhradím celý domluvený den, a tak to rozhodně není problém. V takovém případě je pak nutné doplatit 990Kč za každou další hodinu navíc. V případě balíčku foto+video je tato částka dvojnásobná.

Fotíte i další žánry kromě svateb?

Rozhodně ano! Zkuste mi napsat na můj email albert@levicek.cz. Bude-li dané přání v repertoáru mých foto schopností, věřím, že se domluvíme.

Máme s vámi počítat s jídlem na hostině?

Určitě mi to uděláte mnohem jednodušší a budu vám moc vděčný. Jsem ale vegetarián a chápu, že není vždy možné zajistit navrch jednu “dietní” porci na víc. Jsem proto samozřejmě schopný zařídit se sám.

Jakým způsobem obdržíme hotové fotografie?

Plně zeditované fotky vám dodám prostřednictvím online galerie nejpozději do dvou týdnů od vaší svatby. Zde si je můžete stáhnout, galerii sdílet rodině/přátelům nebo vaše oblíbené zadat k tisku.

V případě, že pro vás děláme i highlight film, obdržíte ho ve stejné galerii jako své fotografie. Zde si budete moct video přehrát a stáhnout.

Galerie jsou vždy chráněné heslem, které vám přijde e-mailem společně s odkazem na samotnou galerii.

Jde přes vás zařídit tisk fotek nebo svatební alba?

Ano! Pokud si vyberete fotografii, která by se vám hodila do obýváku, pouze mi napíšete, v jakých rozměrech fotku chcete (případně jestli například preferujete desku nebo plátno) a já zbytek zařídím!

Na výrobě svatebního alba se blíže domluvíme na předsvatební schůzce. Pošlu vám všechny potřebné informace, jako možné rozměry, barvy, atd… Fotky si můžete zvolit samozřejmě sami.

No a zbytek necháte na mě ;).

Jezdíte po celé ČR?

Určitě ano! + Po Středních Čechách je doprava zdarma!

O mně

Portfolio